Przeskocz do treści

Szkolenia olsztyńskie „Nie znikaj” marzec 2011

W dniach 14 i 28 marca 2011 roku mieliśmy przyjemność (I.S. Zielińscy) poprowadzić szkolenia nauczycieli w gościnnych murach Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli - instytucji macierzystej Olsztyńskiego Centrum Edukacji Ekologicznej (OCEE). OCEE, mylone ponoć przez co poniektórych z muchą tse-tse (Glossina np. morsitans), jest jednostką w błyskotliwy sposób dowodzoną przez Panią Alicję Szarzyńską - nietuzinkowego i żądnego nowych merytorycznych wyzwań i wrażeń geografa (ze wskazaniem na głazy narzutowe).
Olsztyńskie realia zaskoczyły nas nie tylko ogromnym zainteresowaniem nauczycieli tematyką bioróżnorodnościowego konkursu (w obu szkoleniach wzięło udział prawie 80 osób!), ale i niekoniecznie spotykaną gdzie indziej życzliwością i otwartością na - było nie było - dość egzotyczny dla Mazur "łódzko-gdański przyrodniczy desant".
Dziękujemy Wszystkim Nauczycielom za przybycie i trzymamy kciuki za Was i Wasze Dzieciaki w zmaganiach konkursowych, co najmniej tak mocno, jak za Pomorzan.
Pani Alicji wyrażamy swoje głębokie uznanie i podziw, jednocześnie zazdrościmy niewyczerpanych, jak się wydaje, pokładów energii :).
Dyrekcji WMODN składamy podziękowania za udostępnienie sal wykładowych.

Zapraszamy do fotorelacji ze szkolenia dostępnego: tutaj.